Bu Meme Coin Dev Ortaklığı Duyurdu: Tokenlerin Fiyatı Fırladı!

Popüler meme coin FLOKI, Güney Kore’nin kripto para ekosisteminden yararlanmak için spor sponsorluklarından yararlanıyor. Bu doğrultuda FLOKI, Dünya Masa Tenisi Şampiyonası sponsorluk anlaşmasını duyurdu. Ortaklık, FLOKI’nin küresel varlığını güçlendirerek 450 milyon izleyiciye ulaşmayı hedefliyor. Bu gelişmenin ardından ilgili tokenler FLOKI ve TOKEN fiyatları güçlü artış gördü.

Meme coin Floki Inu önemli ortaklığı duyurdu

Floki, TokenFi ile birlikte Güney Kore’nin Incheon kentinde düzenlenecek olan Dünya Masa Tenisi Şampiyonası’nın resmi kripto para ortağı olarak önemli bir rol üstlendi. Özellikle bu ortaklık, Floki’nin kripto para dünyasındaki varlığını güçlendirmek için önemli bir adım. Floki’nin spor dünyasının geniş erişiminden ve prestijinden yararlanarak yaptığı bir başka stratejik hamleyi işaret ediyor.

Meme coin, kısa süre önce X platformunda bir duyuru yaptı. Floki, şampiyonanın yayını aracılığıyla yaklaşık 450 milyonluk küresel bir kitleye ulaşmayı hedefleyen işbirliğini açıkladı. Floki’nin spor sektöründeki fırsatları ilk kez keşfetmediğini belirtmek gerekiyor.

Bu arada, bu girişim Floki’nin Frankfurt ve Busan’daki masa tenisi turnuvaları da dahil olmak üzere spor etkinlikleriyle daha önce gerçekleştirdiği ve her biri markanın küresel ölçekte tanınırlığının artmasına katkıda bulunan girişimleri takip ediyor. Mohegan INSPIRE Entertainment Resort’un 27-31 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Şampiyonası etkinliğine ev sahipliği yapacak Uzmanlara göre, bu ortaklık Floki’nin görünürlüğünü ve etkileşimini önemli ölçüde artıracak.

FLOKI ve TOKEN fiyatları fırladı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere kripto para piyasası bugün, Fed dopingiyle yükseldi. Bugün FLOKI fiyatının %40’ın üzerinde yükselmesiyle meme coin dikkatleri üzerine çekti. Özellikle bu artış, Floki ve TokenFi’nin Güney Kore’nin Incheon kentinde düzenlenecek Dünya Masa Tenisi Şampiyonası için resmi kripto para ortağı olarak ortaklıklarını açıkladıkları önemli bir duyuruyla aynı zamana denk geldi. Ayrıca, TokenFi (TOKEN) de duyurunun ardından yükselişe geçti.

Floki ve TokenFi bugün kripto piyasasında en çok kazananlar arasında yer aldı. Böylece aynı zaman dilimine yaklaşık %50’lik bir artış kaydetti. Bu arada, yazı dırasında Floki fiyatı %38,15 artışla 0,0002443 dolar oldu. İşlem hacmi ise %112 artışla 1,18 milyar dolara yükseldi. Meme coin son 30 gün içinde %600’ün üzerinde değer kazandı.

FLOKI fiyatı günlük grafik. Kaynak: CoinMarketCap

Öte yandan TOKEN fiyatı %48,74 artışla 0,1014 dolara yükseldi. Ayrıca, işlem hacmi son 24 saatte %238 artışla 72,66 milyon dolara ulaştı. TOKEN son yedi günde yaklaşık %40, aylık bazda ise yaklaşık %220 artış gösterdi.

TOKEN fiyatı günlük grafik. Kaynak: CoinMarketCap

Güney Kore’de fırsatı yakalamak

Floki ayrıca WTT Champions Incheon etkinliğiyle olan ilişkisinden bahsederek Güney Kore’nin gelişen kripto para ekosisteminden faydalanmaya yönelik stratejik bir girişimin altını çizdi. Bu hamle Floki’nin özellikle spor sponsorlukları alanındaki yerleşik topluluk oluşturma çabalarıyla uyumlu.

Önceki ortaklıklardan elde edilen milyonlarca etkileşimle, Dünya Masa Tenisi Şampiyonası ile yapılan işbirliği ileriye doğru önemli bir sıçramayı temsil ediyor. Ayrıca, etkinliğin dünya çapında yaklaşık 450 milyon kişiye ulaşması beklenen geniş izleyici kitlesi, Floki’ye markasını ve temel teknolojisini çeşitli ve geniş bir kitleye sergilemek için benzeri görülmemiş bir platform sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x